+48 503-027-892 | Czynne 8.00 - 16.00zezwolenia
» przeczytaj wszystkie opinie

O NAS


Apteka internetowa "e-medest" powstała na bazie sieci aptek stacjonarnych firmy Medest s.j. Realizacja zamówień oraz wysyłka odbywa się w aptece Medest VI na ul. Bratysławskiej 2a, 94-032 Łódź, która posiada zezwolenie nr: FŁ-VII-4010-548/A/06/07.

Dzięki sprzedaży internetowej nasza firma jest w stanie zaoferować Państwu dużo tańsze od standardowych, konkurencyjnych aptek, leki OTC, suplementy diety oraz kosmetyki, wszystko to dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku aptecznym. Pierwsza apteka, która powstała w 1996 roku dała początek, wieloletniej budowie marki i pozyskiwaniu zaufania pacjentów. Głównie, dlatego jesteśmy zdolni do promowania preparatów w dobrych i atrakcyjnych cenach. Nasi, wieloletni, stali klienci pomagają nam budować i umacniać renomę oraz prestiż firmy. Dlatego też, staramy się stworzyć szeroką ofertę produktów po cenie hurtowej. Wspieramy akcje pro-społeczne i humanitarne oraz pomagamy  domom pomocy społecznej w podnoszeniu poziomu życia ich pensjonariuszy.

"Istniejemy nie tylko po to by sprzedawać leki, ale przede wszystkim, by otaczać opieką pacjentów i właściwie doradzać."

Naszym nowym celem jest sprzedaż internetowa, która ma umożliwić szybki i łatwy zakup leków OTC  kosmetyków oraz suplementów diety w niskiej cenie, bez konieczności oczekiwania w długich kolejkach.

Pragniemy podkreślić, iż pracujemy tylko z najlepszymi doradcami, a nasi pracownicy to wysoce wykwalifikowany personel, dzięki któremu możecie mieć Państwo pewność, że zamówienie zostanie prawidłowo przyjęte i przygotowane do wysyłki.

Służymy fachową poradą farmaceutyczną za pośrednictwem numerem telefonu +48 503-027-892 lub poczty elektronicznej : kontakt@e-medest.pl .

" Z NAMI KAŻDEGO DNIA O KAŻDEJ PORZE "